Sportközvetítések hétvégén
Sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 1., péntek:

M4 Sport

17.45: Jégkorong, Erste Liga, Újpest-Debrecen

Sport 1

13.00 és 19.00: Darts, világbajnokság

Eurosport 1

11.35: Sífutás, világkupa, férfi és női sprint, Val Mustair
13.25: Síugrás, Négysáncverseny, Garmisch-Partenkirchen

Digisport 1

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-West Ham United

Digisport 2

17.25: Jégkorong, osztrák liga, Hydro Fehérvár AV19-Black Wings Linz

Spíler 1

20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Aston Villa

Arena4

18.00: Amerikaifutball, NCAA, Cincinnati-Georgia
22.00: Amerikaifutball, NCAA, Alabama-Notre Dame

január 2., szombat:

M4 Sport

14.45: Kézilabda, női NB I, FTC-Rail Cargo Hungaria – Kisvárda Master Good
16.45: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár – Naturtex-SZTE-Szedeák

M4 Sport+

15.00: M4 Sport – Az Év Sportolója Gála 2020 online sajtótájékoztatója

Sport 1

15.00: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Arminia Bielefeld-Borussia Mönchengladbach
19.00: Darts, világbajnokság

Sport 2

13.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Bochum-Darmstadt
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Bayer Leverkusen
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Schalke
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-RB Leipzig
23.00: Kosárlabda, NBA, Houston Rockets-Sacramento Kings

Eurosport 1

12.20: Sífutás, Tour de Ski, női 10 km, klasszikus verseny
13.20: Síugrás, Négysáncverseny, Innsbruck, selejtező
14.45: Sífutás, Tour de Ski, férfi 15 km, klasszikus verseny

Eurosport 2

10.25, 11.45, 13.35, 15.15: Szánkó, világkupa

Digisport 1

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Wolverhampton Wanderers
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-Arsenal

Spíler 1

13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Leeds United
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Sheffield United

Spíler 2

13.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Levante
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Sevilla
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Real Valladolid
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Celta Vigo

Arena 4

2:45: Amerikaifutball, NCAA, Clemson-Ohio State
13.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Glasgow Rangers-Celtic Glasgow
16.00: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Brentford-Bristol City
18.00: Amerikaifutball, NCAA, Kentucky-NC State
22.00: Amerikaifutball, NCAA, Iowa State-Oregon

január 3., vasárnap:

M4 Sport

14.45: Kézilabda, női NB I, Győri Audi ETO KC-Alba Fehérvár KC 15.00
16.45: Kosárlabda, férfi NB I, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Kaposvári KK mérkőzés

M4 Sport+

16.15: Jégkorong, Erste Liga, FTC-Telekom – MAC HKB Újbuda

Sport 1

17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Kayserispor-Besiktas
20.30: Darts, világbajnokság

Sport 2

13.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Hamburg-Regensburg
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Wolfsburg
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Mainz
21.00: Kosárlabda, NBA, Detroit Pistons-Boston Celtics

Europsort 1

11.25: Sífutás, Tour de Ski
12.20: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, 1. futam, Zágráb
13.25: Síugrás, Négysáncverseny, Innsbruck
15.15: Sífutás, Tour de Ski
15.55: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, 2. futam, Zágráb

Eurosport 2

10.40, 12.35: Szánkó, világkupa

Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale – Crotone
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Sampdoria
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester City
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Udinese

Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Napoli
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-AC Milan

Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Lazio
17.25: Jégkorong, szlovák liga, DVTK Jegesmedvék-HC Kosice

Spíler 1

12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Fulham
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Leicester City
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Granada
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Cádiz

Spíler 2

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Elche
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Atlético Madrid
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Osasuna
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-FC Barcelona

Arena 4

2.00: Amerikaifutball, NCAA, North Carolina-Texas A&M
19.00: Amerikaifutball, NFL
22.15: Amerikaifutball, NFL

Forrás: MTI

Vélemény, hozzászólás?