Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Tv-műsor A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: február 2., kedd: M4 Sport 17.15: Labdarúgás, NB I, Kisvárda-MTK 19.45: Labdarúgás, NB I, Fehérvár-Mezőkövesd Sport 1 14.00: Labdarúgás, török bajnokság, Hatayspor-Fenerbahce 18.15: Labdarúgás, Német Kupa, nyolcaddöntő, Essen-Bayer Leverkusen 20.30: Labdarúgás, Német Kupa, nyolcaddöntő, Borussia Dortmund-Padeborn Sport 2 13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti 17.00: Labdarúgás, török […]

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Tv-műsor Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap A pénteki, szombati és vasárnap élő sportközvetítések a hazai televíziókban: január 29., péntek: M4 Sport 17.15 és 20.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, Egyiptom, elődöntő Sport 1 1.00: Kosárlabda, NBA, Miami Heat-Los Angeles Clippers 18.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, Buducnost Podgorica-Győri Audi ETO 20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Stuttgart-Mainz Sport 2 17.00: […]

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Tv-műsor A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: január 28., csütörtök: M4 Sport 18.15: Jégkorong, Erste Liga, UTE-FTC Sport 1 18.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, Navalcarnero-Granada 21.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, Alcoyano-Athletic Bilbao Sport 2 13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti 21.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, negyeddöntő, Napoli-Spezia Eurosport 1 10.25, 14.55 és 19.55: […]

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Tv-műsor A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: január 21., csütörtök: M4 Sport 13.55: Vízilabda, női olimpiai kvalifikációs torna, Magyarország-Görögország 18.00 és 20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő Sport 1 13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti 20.40: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Cornellá-Barcelona Sport 2 14.00: Labdarúgás, török bajnokság, Karagümrük-Besiktas 17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Sivasspor-Fenerbahce 21.15: Labdarúgás, Olasz […]

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Tv-műsor A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: január 20., szerda: M4 Sport 13.45: Vízilabda, női olimpiai kvalifikációs torna, Magyarország-Kazahsztán 17.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő 19.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencvárosi TC-Diósgyőri VTK Sport 1 16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Valcea-Buducnost 18.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Rail Cargo Hunaria – Metz […]

Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Tv-műsor A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: január 19., kedd: M4 Sport 13.45: Vízilabda, női olimpiai kvalifikációs torna, Magyarország-Izrael 15.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportkör, Japán-Angola 17.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportkör, Spanyolország-Tunézia 20.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportkör, Németország-Magyarország Sport 1 18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Werder Bremen 20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Borussia […]

Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Hétfő, kedd

Tv-műsor A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban: január 18., hétfő: M4 Sport 15.25: Kézilabda, férfi vb, csoportkör, Koreai Köztársaság-Oroszország 17.55: Kézilabda, férfi vb, csoportkör, Svédország-Egyiptom 20.25: Kézilabda, férfi vb, csoportkör, Norvégia-Ausztria Sport 1 20.30: Labdarúgás, német másodosztály, Hamburger SV-Osnabrück Sport 2 13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti 17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Ankaragücü Digisport 1 […]

HÉTVÉGI SPORTMŰSOR
Sportközvetítések

HÉTVÉGI SPORTMŰSOR

sportműsor A fontosabb hétvégi hazai sportesemények: január 16., szombat: Jégkorong Erste Liga, alapszakasz: MAC HKB Újbuda-Sport Club Csíkszereda (romániai) 14.10 FTC-Telekom – Corona Brasov Wolves (romániai) 18.00 Kézilabda Női Bajnokok Ligája, csoportkör, 11. forduló, A csoport: FTC-Rail Cargo Hungaria – Team Esbjerg (dán) 16.00 Női NB I: Kisvárda Master Good SE-MTK Budapest 18.00 Kosárlabda Férfi […]

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Tv-műsor A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: január 14., csütörtök: M4 Sport 15.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportkör, Fehéroroszország-Oroszország 17.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportkör, Ausztria-Egyesült Államok 20.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportkör, Norvégia-Franciaország Sport 2 13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti 17.30: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Sassuolo-Spal 21.15: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Atalanta-Cagliari Eurosport 1 14.20: […]

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Tv-műsor A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: január 13., szerda: M4 Sport 17.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportkör, Egyiptom-Chile 19.45: Kosárlabda, férfi NB I, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Zalakerámia ZTE KK Sport 1 18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Vipers Kristiansand – Rosztov-Don 20.30: Labdarúgás, Német Kupa, 2. forduló, Kiel-Bayern München Sport […]

HÉTVÉGI SPORTMŰSOR
Sportközvetítések

HÉTVÉGI SPORTMŰSOR

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények: január 9., szombat: Jégkorong – Erste Liga, alapszakasz: Opten Vasas HC-Gyergyói Hoki Klub (romániai) 14.10 Kézilabda – Női Bajnokok Ligája, csoportkör, 10. forduló, A csoport: FTC-Rail Cargo Hungaria – CSM Bucuresti (román) 16.00 (+FOTÓ) – Női Európa-liga, csoportkör, 1. forduló, D csoport: Siófok KC-Kubany Krasznodar (orosz) 18.00 – Női NB […]

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Tv-műsor A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban: január 8., péntek: M4 Sport 20.00: Vízilabda, férfi világliga, európai selejtező, Debrecen, negyeddöntő, Olaszország-Magyarország Sport 1 20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Bayern München Sport 2 17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Szpartak-Jokerit Eurosport 1 10.05: Alpesisí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam, Adelboden 11.15: Sílövészet, világkupa, Németország, […]

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Tv-műsor A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: január 7., csütörtök: Sport 1 18.45: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Yeclano Deportivo-Valencia 21.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Las Rozas-Eibar Sport 2 17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Alanyaspor 19.00: Jégkorong, svéd bajnokság, Frölunda-Lulea január 8., péntek: M4 Sport 20.00: Vízilabda, férfi világliga, selejtező, Debrecen, negyeddöntő, Olaszország-Magyarország Sport 1 1.30: […]

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Tv-műsor A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: január 6., szerda: M4 Sport 17.15: Kézilabda, női NB I, Győri Audi ETO KC-Dunaújváros KKA 19.15: Kosárlabda, női NB I, Sopron Basket – Atomerőmű-KSC Szekszárd Sport 1 13.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Traktor Cseljabinszk-Szpartak Moszkva 17.45: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Cornellá-Atlético Madrid Sport 2 14.00: Labdarúgás, török […]

loverseny
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: január 5., kedd:     M4 Sport 18.45: Jégkorong, Erste Liga, Dunaújvárosi Acélbikák-FTC Telekom     Sport 1 17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Konyaspor-Galatasaray 19.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Linares Deportivo-Sevilla 21.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Marbella-Valladolid     Sport 2 13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti 17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Dinamo Minszk-SZKA Szentpétervár […]

Sportközvetítések hétvégén
Sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban: január 1., péntek: M4 Sport 17.45: Jégkorong, Erste Liga, Újpest-Debrecen Sport 1 13.00 és 19.00: Darts, világbajnokság Eurosport 1 11.35: Sífutás, világkupa, férfi és női sprint, Val Mustair 13.25: Síugrás, Négysáncverseny, Garmisch-Partenkirchen Digisport 1 18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-West Ham United Digisport 2 17.25: Jégkorong, […]

Sportesemények
Sportközvetítések

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények 2021. 1. hét

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények: január 2., szombat: Kézilabda Női NB I: FTC-Rail Cargo Hungaria – Kisvárda Master Good SE 15.00 Kosárlabda Férfi NB I: Alba Fehérvár – Naturtex-SZTE-Szedeák 17.00 Női NB I: Atomerőmű KSC Szekszárd – Ludovika-FCSM Csata 18.00 január 3., vasárnap: Jégkorong Erste Liga, alapszakasz: FTC-Telekom – MAC HKB Újbuda 16.30 Opten Vasas […]

Sportesemények
Sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: december 31., csütörtök: Sport 2 10.00: Ökölvívás, profi gála, Tokió Eurosport 1 13.45: Síugrás, Négysáncverseny, Garmisch-Partenkirchen Spíler 2 13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Real Sociedad 16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Alavés január 1., péntek: M4 Sport 17.45: Jégkorong, Erste Liga, Újpest-Debrecen Sport 1 13.00 és 19.00: Darts, világbajnokság Eurosport 1 11.35: Sífutás, világkupa, […]