Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Tv-műsor

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 19., kedd:

M4 Sport

13.45: Vízilabda, női olimpiai kvalifikációs torna, Magyarország-Izrael
15.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportkör, Japán-Angola
17.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportkör, Spanyolország-Tunézia
20.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportkör, Németország-Magyarország

Sport 1

18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Werder Bremen
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Borussia Dortmund

Sport 2

13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Trabzonspor-Konyaspor
21.15: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, AS Roma-Spezia

Digisport 1

16.55: Kosárlabda, női Európa Kupa, Uni Győr MÉLY-ÚT – Kayseri
20.25: Kosárlabda, női Európa Kupa, Atomerőmű KSC Szekszárd-Prometej

Spíler 1

18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-West Bromwich Albion
21.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Chelsea

Spíler 2

18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Levante
21.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Sevilla

január 20., szerda:

M4 Sport

13.45: Vízilabda, női olimpiai kvalifikációs torna, Magyarország-Kazahsztán
17.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő
19.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencvárosi TC-Diósgyőri VTK

Sport 1

16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Valcea-Buducnost
18.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Rail Cargo Hunaria – Metz
20.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, 3. forduló, Alcoyano-Real Madrid

Sport 2

13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-1. FC Köln
21.00: Labdarúgás, Olasz Szuperkupa, Juventus-Napoli

Eurosport2

12.50: Síakrobatika, világkupa, Idre

Digisport 1

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Atalanta
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lens

Spíler 1

18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Aston Villa
21.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Manchester United

Spíler 2

18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Huesca
21.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Granada

Arena 4

19.00: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Norwich-Bristol City

Forrás: MTI

Vélemény, hozzászólás?