loverseny
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:
január 5., kedd:

    M4 Sport

18.45: Jégkorong, Erste Liga, Dunaújvárosi Acélbikák-FTC Telekom

    Sport 1

17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Konyaspor-Galatasaray
19.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Linares Deportivo-Sevilla
21.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Marbella-Valladolid

    Sport 2

13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Dinamo Minszk-SZKA Szentpétervár

    Eurosport 1

12.50: Sífutás, világkupa, női 10 km szabadstílus, Toblach
14.35: Sífutás, világkupa, férfi 15 km szabadstílus, Toblach
16.00: Síugrás, világkupa, Négysáncverseny, Bischofshofen

    Digisport 1

20.40: Labdarúgás, angol ligakupa, elődöntő, Tottenham Hotspur-Brentford

    Digisport 2

19.10: Jégkorong, osztrák liga, IClinic Bratislava Capitals-Hydro Fehérvár AV19

    január 6., szerda:

    M4 Sport

17.15: Kézilabda, női NB I, Győri Audi ETO KC-Dunaújváros KKA
19.15: Kosárlabda, női NB I, Sopron Basket – Atomerőmű-KSC Szekszárd

    Sport 1

13.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Traktor Cseljabinszk-Szpartak Moszkva
17.45: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Cornellá-Atlético Madrid

    Sport 2

14.00: Labdarúgás, török bajnokság, Trabzonspor-Göztepe
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Rizespor

    Eurosport 1

12.05 és 15.25: Alpesisí, férfi műlesiklás, Zágráb
13.15: Sífutás, világkupa, női 10 km üldözéses verseny, Toblach
14.10: Sífutás, világkupa, férfi 15 km üldözéses verseny, Toblach
16.30: Síugrás, világkupa, Négysáncverseny, Bischofshofen

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Benevento
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Internazionale
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Spezia
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Juventus

    Digisport 2

7.30 és 17.00: Tenisz, WTA-torna, Abu-Dzabi
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Fiorentina
20.40: Labdarúgás, angol ligakupa, elődöntő, Manchester United-Manchester City

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-AS Roma
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Monaco
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne – Paris Saint-Germain

    Spíler 2

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-FC Barcelona

Forrás: MTI

Vélemény, hozzászólás?