Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Tv-műsor

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 8., péntek:

M4 Sport

20.00: Vízilabda, férfi világliga, európai selejtező, Debrecen, negyeddöntő, Olaszország-Magyarország

Sport 1

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Bayern München

Sport 2

17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Szpartak-Jokerit

Eurosport 1

10.05: Alpesisí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam, Adelboden
11.15: Sílövészet, világkupa, Németország, női sprint
12.45: Alpesisí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam, Adelboden
14.15: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi sprint
16.10: Síugrás, világkupa, Titisee-Neustadt

Eurosport 2

17.50: Szabadstílusú sí, világkupa, Kreischberg

Digisport 1

7.00: Tenisz, WTA-torna, Abu-Dzabi

Digisport 2

18.25: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Trencín

Spíler 1

20.15: Labdarúgás, angol FA Kupa, Aston Villa-Liverpool FC

Spíler 2

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Villarreal

január 9., szombat:

M4 Sport

15.30: Kézilabda, női NB I, Boglári Akadémia-DVSC
17.30: Kosárlabda, férfi NB I, Zalakerámia ZTE-Szolnoki Olaj
19.45: Vízilabda, férfi világliga, európai selejtező, Debrecen, elődöntő

M4 Sport+

14.00: Jégkorong, Erste Liga, Opten Vasas HC-Gyergyói HK
17.00: Kézilabda, női NB I, MTK-Békéscsaba

Sport 1

13.45: Kézilabda, női Európa-liga, Baia Mare-Storhamar
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-CSM Bucuresti
17.45: Kézilabda, női Európa-liga, Siófok-Kubany Krasznodar
21.00: Kosárlabda, NBA, Philadelphia 76ers-Denver Nuggets

Sport 2

13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Nürnberg-Hamburg
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Werder Bremen
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Borussia Dortmund

Eurosport 1

10.20: Alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Adelboden, 1.futam
11.30: Alpesi sí, világkupa, női lesiklás, St. Anton
12.45: Sílövészet, világkupa, Németország, női üldözéses verseny
13.25: Alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Adelboden, 2. futam
14.30: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi üldözéses
15.50: Síugrás, világkupa, Titisee Neustadt

Eurosport 2

12.55: Sífutás, világkupa
17.50: Hódeszka, világkupa, Kreischberg

Digisport 1

7.00: Tenisz, WTA-torna, Abu-Dzabi
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Atalanta
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Bologna
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Torino

Digisport 2

14.55: Tenisz, WTA-torna, Abu-Dzabi
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Brest

Digisport 3

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lyon

Spíler 1

12.55: Labdarúgás, angol FA Kupa, Everton-Rotherham United
15.30: Labdarúgás, angol FA Kupa, Stoke City-Leicester City
18.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, Arsenal-Newcastle United
20.30: Labdarúgás, angol FA Kupa, Manchester United-Watford

Spíler 2

13.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Sociedad
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Athletic Bilbao
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-FC Barcelona
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Real Madrid

Aréna 4

19.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Buffalo Bills-Indianapolis Colts
22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Seattle Seahawks-Los Angeles Rams

január 10., vasárnap:

M4 Sport

13.45: Vízilabda, férfi világliga, európai selejtező, Debrecen, döntő
15.30: Kosárlabda, női NB I, TFSE-MTK – Aluinvent DVTK

M4 Sport+

14.00: Jégkorong, Erste Liga, DEAC-UTE
19.00: Kosárlabda, férfi NB I, Naturtex-SZTE-Szedeák – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

Sport 1

13.45: Kézilabda, női Európa-liga, Vác-Paris 92
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Valcea-Győri Audi ETO
22.00: Kosárlabda, NBA, Chicago Bulls-Los Angeles Clippers

Sport 2

13.30: Labdarúgás, német másodosztály, Regensburg-VfL Bochum
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-VfB Stuttgart
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bielefeld-Hertha BSC
20.00: Labdarúgás, török bajnokság, Hataysport-Besiktas

Eurosport 1

10.20 és 13.30: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Adelboden
11.25 és 14.30: Sílövészet, világkupa, Németország
12.45 és 15.30: Sífutás, Tour de Ski, Val di Fiemme, 10 km női
16.20: Síugrás, világkupa, Titisee Neustadt
19.45: Sznúker, London Masters

Eurosport 2

0.00: Golf, PGA Tour, 3. nap
11.20: Alpesi sí, világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, St. Anton
13.45: Sznúker, London Masters
22.00: Golf, PGA Tour, 4. nap

Digisport 1

7.00: Tenisz, WTA-torna, Abu-Dzabi
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-AS Roma
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Napoli
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Cagliari
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sassuolo

Digisport 2

12.25: Tenisz, WTA-torna, Abu-Dzabi
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Lazio

Digisport 3

15.00: Tenisz, WTA-torna, Abu-Dzabi

Spíler 1

14.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, Bristol City-Portsmouth
17.55: Labdarúgás, angol FA Kupa, Marine AFC-Tottenham Hotspur
20.40: Labdarúgás, angol FA Kupa, Newport County-Brighton

Spíler 2

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Eibar
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Alavés
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Getafe
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Valencia

Aréna 4

2.15: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Washington Football Team-Tampa Bay Buccanneers
19.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Tennessee Titans-Baltimore Ravens
22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, New Orleans Saints-Chicago Bears

Forrás: MTI

Vélemény, hozzászólás?