Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Tv-műsor

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 13., szerda:

M4 Sport

17.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportkör, Egyiptom-Chile
19.45: Kosárlabda, férfi NB I, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Zalakerámia ZTE KK

Sport 1

18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Vipers Kristiansand – Rosztov-Don
20.30: Labdarúgás, Német Kupa, 2. forduló, Kiel-Bayern München

Sport 2

13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
15.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Fiorentina-Internazionale
17.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Napoli-Empoli
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Juventus-Genoa

Eurosport 1

14.20: Sílövészet, világkupa, férfi sprint, Oberhof
15.50 és 19.45: Sznúker, London Masters

Eurosport 2

13.45: Sznúker, London Masters
21.00: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach

Digisport 1

9.00: Tenisz, WTA-torna, Abu-Dzabi, döntő
20.55: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, 1. elődöntő, Real Sociedad-FC Barcelona

Spíler 1

18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Brighton

Aréna 4

23.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Philadelphia Flyers-Pittsburgh Penguins

január 14., csütörtök:

M4 Sport

15.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportkör, Fehéroroszország-Oroszország
17.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportkör, Ausztria-Egyesült Államok
20.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportkör, Norvégia-Franciaország

Sport 2

13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
17.30: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Sassuolo-Spal
21.15: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Atalanta-Cagliari

Eurosport 1

14.20: Sílövészet, világkupa, női sprint, Oberhof
15.45 és 19.45: Sznúker, London Masters

Eurosport 2

13.45: Sznúker, London Masters

Digisport 1

20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Crystal Palace

Digisport 2

20.55: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, 2. elődöntő, Real Madrid-Athletic Bilbao

Forrás: MTI

Vélemény, hozzászólás?