Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Tv-műsor

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 20., szerda:

M4 Sport

13.45: Vízilabda, női olimpiai kvalifikációs torna, Magyarország-Kazahsztán
17.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő
19.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencvárosi TC-Diósgyőri VTK

Sport 1

16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Valcea-Buducnost
18.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Rail Cargo Hunaria – Metz
20.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, 3. forduló, Alcoyano-Real Madrid

Sport 2

13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-1. FC Köln
21.00: Labdarúgás, Olasz Szuperkupa, Juventus-Napoli

Eurosport2

12.50: Síakrobatika, világkupa, Idre

Digisport 1

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Atalanta
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lens

Spíler 1

18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Aston Villa
21.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Manchester United

Spíler 2

18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Huesca
21.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Granada

Arena 4

19.00: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Norwich-Bristol City

január 21., csütörtök:

M4 Sport

13.55: Vízilabda, női olimpiai kvalifikációs torna, Magyarország-Görögország
18.00 és 20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő

Sport 1

13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
20.40: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Cornellá-Barcelona

Sport 2

14.00: Labdarúgás, török bajnokság, Karagümürk-Besiktas
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Sivasspor-Fenerbahce
21.15: Labdarúgás, Olasz Kupa, Lazio-Parma

Eurosport 1

14.05: Sílövészet, világkupa, Antholz

Eurosport 2

21.00: Golf, PGA Tour, 1. nap

Digisport 1

16.50: Kosárlabda, női Európa Kupa, BC Prometey-Uni Győr
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Burnley

Digisport 2

20.20: Kosárlabda, női Európa Kupa, Bellona Kayseri Basketbol-KSC Szekszárd

Spíler 2

18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Osasuna
21.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Atlético Madrid

Forrás: MTI

Vélemény, hozzászólás?