Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Tv-műsor A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: február 2., kedd: M4 Sport 17.15: Labdarúgás, NB I, Kisvárda-MTK 19.45: Labdarúgás, NB I, Fehérvár-Mezőkövesd Sport 1 14.00: Labdarúgás, török bajnokság, Hatayspor-Fenerbahce 18.15: Labdarúgás, Német Kupa, nyolcaddöntő, Essen-Bayer Leverkusen 20.30: Labdarúgás, Német Kupa, nyolcaddöntő, Borussia Dortmund-Padeborn Sport 2 13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti 17.00: Labdarúgás, török […]

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Tv-műsor A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: január 28., csütörtök: M4 Sport 18.15: Jégkorong, Erste Liga, UTE-FTC Sport 1 18.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, Navalcarnero-Granada 21.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, Alcoyano-Athletic Bilbao Sport 2 13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti 21.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, negyeddöntő, Napoli-Spezia Eurosport 1 10.25, 14.55 és 19.55: […]

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Tv-műsor A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: január 21., csütörtök: M4 Sport 13.55: Vízilabda, női olimpiai kvalifikációs torna, Magyarország-Görögország 18.00 és 20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő Sport 1 13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti 20.40: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Cornellá-Barcelona Sport 2 14.00: Labdarúgás, török bajnokság, Karagümrük-Besiktas 17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Sivasspor-Fenerbahce 21.15: Labdarúgás, Olasz […]

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Tv-műsor A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: január 20., szerda: M4 Sport 13.45: Vízilabda, női olimpiai kvalifikációs torna, Magyarország-Kazahsztán 17.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő 19.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencvárosi TC-Diósgyőri VTK Sport 1 16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Valcea-Buducnost 18.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Rail Cargo Hunaria – Metz […]

Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Tv-műsor A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: január 19., kedd: M4 Sport 13.45: Vízilabda, női olimpiai kvalifikációs torna, Magyarország-Izrael 15.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportkör, Japán-Angola 17.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportkör, Spanyolország-Tunézia 20.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportkör, Németország-Magyarország Sport 1 18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Werder Bremen 20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Borussia […]

Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Hétfő, kedd

Tv-műsor A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban: január 18., hétfő: M4 Sport 15.25: Kézilabda, férfi vb, csoportkör, Koreai Köztársaság-Oroszország 17.55: Kézilabda, férfi vb, csoportkör, Svédország-Egyiptom 20.25: Kézilabda, férfi vb, csoportkör, Norvégia-Ausztria Sport 1 20.30: Labdarúgás, német másodosztály, Hamburger SV-Osnabrück Sport 2 13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti 17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Ankaragücü Digisport 1 […]

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Tv-műsor A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: január 14., csütörtök: M4 Sport 15.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportkör, Fehéroroszország-Oroszország 17.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportkör, Ausztria-Egyesült Államok 20.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportkör, Norvégia-Franciaország Sport 2 13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti 17.30: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Sassuolo-Spal 21.15: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Atalanta-Cagliari Eurosport 1 14.20: […]

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
Sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Tv-műsor A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: január 13., szerda: M4 Sport 17.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportkör, Egyiptom-Chile 19.45: Kosárlabda, férfi NB I, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Zalakerámia ZTE KK Sport 1 18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Vipers Kristiansand – Rosztov-Don 20.30: Labdarúgás, Német Kupa, 2. forduló, Kiel-Bayern München Sport […]